Zápas v Žiline
Pridal Jakub Granak dňa Máj 18 2013 19:00:39

Vedeli sme, že to bude ťažký duel a to aj bol. Od začiatku zápasu sme si museli dávať pozor na ich rýchle protiútoky a strely takmer z každej pozície. Čítaj viac v novinke.

Červené Karty: -/-

Vedeli sme, že to bude ťažký duel a to aj bol. Od začiatku zápasu sme si museli dávať pozor na ich rýchle protiútoky a strely takmer z každej pozície. Množstvo striel, ktoré domáci posielali na nášho gólmana Martina Grácika, padali zväčša mimo brány. V prvom polčase sa naskytla väčšia šanca domácich, keď nastrelili žrďku. V druhom polčase to už bolo o inom. Vedeli sme, že to bude o jednom góle, ktorý by rozhodol zápas. No boli to tri góly. V 78.min, 84.min a 85.min sme dostali 3 zbytočné góly po osobných chybách a tak naša snaha z celého zápasu bola zbytočná. Šance z našej strany sa črtali len sporadicky, no bez gólového efektu. Preto sme už toto trojgólové manko neznížili a tak sme prehrali u lídra súťaže prehrali 3:0.