Zápas v Lipt. Hrádku
Pridal Jakub Granak dňa Máj 26 2013 14:58:04

Do tohoto dôležitého zápasu sme vošli celkom dobre. Tak to aj vyzeralo v prvom polčase. Hrali sme lepšie ako domáci súper, mali sme loptu na kopačkách častejšie a hrali sme kombinačne, a po zemi. Čítaj viac v novinke.
Podrobné novinky

IV. liga dorast - SEVER

23. Kolo - So 25.05.2013 o 14:00 hod

Liptovský Hrádok 3:1 Oravská Jasenica (1:1)

Gól: Patrik Kavoň

Žlté Karty: Erik Graňák, Kristián Bakoš

Červené Karty: -/-

Do tohoto dôležitého zápasu sme vošli celkom dobre. Tak to aj vyzeralo v prvom polčase. Hrali sme lepšie ako domáci súper, mali sme loptu na kopačkách častejšie a hrali sme kombinačne, a po zemi. Po odpískaní v pokutovom území rozhodkyňa nevedela čo vlastne odpískala. Nakoniec sa rozhodla podľa toho čo jej kričali domáci fanúšikovia. Penaltu v 9.min nemal problém premeniť domáci útočník, Adam Gecelovský. Po tomto momente už domáci viac dôležitých šancí nemali. Po dobre umiestnenej hlavičke od Martina Poláka, padá z našej strany gól, no postranný rozhodca ukazuje ofsajd. Vyrovnať skóre sa podarilo Patrikovi Kavoňovi asi v 37.min. V druhom polčase sme si akoby vymenili roly na ihrisku. Neboli sme tí, ktorý udávali tempo hry. Skôr sme sa prispôsobili domácim. Po nedovolenom zákroku v našom pokutovom území, bola nariadená ďalšia penalta, ktorú opäť premenil Adam Gecelovský. V 68.min sme dostali aj tretí gól, loptu si najskôr sklepol rukou a potom umiestnil loptu medzi tri tyče. Zápas sme už nedokázali otočiť, preto sme nakoniec podľahli tomuto súperovi 3:1 a stratili sme tak náš 8-bodový náskok.