Dohrávka v Liskovej
Pridal Jakub Granak dňa Jún 01 2013 14:31:49

Po dlhom čase sme už konečne odohrali našu dohrávku 13.kola, ktorú sme mali hrať už dávno na jeseň. Pre nepriaznivé podmienky sa tento duel presunul až sem. Čítaj viac v novinke.

Červené Karty: -/-

Po dlhom čase sme už konečne odohrali našu dohrávku 13.kola, ktorú sme mali hrať už dávno na jeseň. Pre nepriaznivé podmienky sa tento duel presunul až sem. V zápase sme boli lepší od samého začiatku. Hralo sa prevažne sa súperovej polovici, no nepodarilo sa nám presadiť z množstva príležitostí. Ako prvý sa presadili Lisková. Po priamom kope, ktorú hráč kopol iba do múru, sa lopta odrazila a strelou z prvej k žrdi, lopta skončila v sieti - 1:0. Vyrovnať skóre sa nám podarilo po peknom centri Adama Greša, ktorý presne našiel Matúša Trabalíka, ktorý posiela z hlavičky loptu do brány. Tesne pred koncom prvého polčasu v 43.min nás do vedenia opäť z hlavičky, tentokrát posiela Matúš Madleňák. V druhom polčase prebiehalo to isté čo v prvom, hrali sme kombinovane. Náskok sa podarilo spraviť Matúšovi Trabalíkovi, autorovi prvého gólu - 1:3. V 88.min tesne pred koncom chcel domáci útočník zdramatizovať zápas v našej šestnástke. Bol odpísaný pokutový kop po páde útočníka, ktorí Liskovčania premenili a tak znížili dvojgólové manko. Stav sa už nemenil a tak odchádzame zaslúžene s troma bodmi.