Posledný zápas doma víťazne
Pridal Jakub Granak dňa Jún 16 2013 19:44:15

Zápas sme začali celkom slušne. Hralo sa prevažne na súperovej polovici. Snažili sme sa našou kombinačnou hrou pretlačiť až do brány ale nešlo to. Čítaj viac v novinke.

Červené Karty: -/-

Zápas sme začali celkom slušne. Hralo sa prevažne na súperovej polovici. Snažili sme sa našou kombinačnou hrou pretlačiť až do brány ale nešlo to. Súper ale bránil svoju svätyňu. V prvom polčase sa naskytla príležitosť aj hosťom, keď peknou strelou spoza šestnástky vypálil hosťujúci hráč. Náš brankár, žiak Rastislav Bugaj pekným zákrokom vytláča loptu preč. Skóre otvoril asi až v 30.min Matúš Madleňák keď umiestnil loptu takmer do šibenice. Druhý gól pridal o niečo neskôr Ján Voška - 2:0. V druhom polčase to už išlo o čosi lepšie. Dva góly sa podarilo streliť kapitánovi Filipovi Gurovi, keď prvý gól bombou poslal loptu do brány a druhý gól dal po rohovom kope hlavičkou. Prvý krát v tejto sezóne sa presadil aj Martin Polák a tak bolo nakoniec skóre až 5:0.