Zápas doma proti Tvrdošínu
Pridal Jakub Granak dňa September 29 2013 19:23:32
Do zápasu sme vstúpili opatrne, nechceli sme súpera podceniť, kedže bol o miesto pred nami. Aj keď bol začiatok opatrný, hralo sa prevažne na polovici hostí. Už od úvodu sme si tvorili neskutočne veľa šancí. Čítaj viac v novinke.
Podrobné novinky


III. liga dorast - SEVER

9. Kolo - Ne 29.09.2013 o 12:30 hod


Oravská Jasenica 5:0 Tvrdošín (3:0)


Góly: Kristián Farský, Kristián Bakoš, Matej Feranec, Richard Florek (11 m), vlastný

Žlté Karty: -/-

Červené Karty: -/-


Do zápasu sme vstúpili opatrne, nechceli sme súpera podceniť, kedže bol o miesto pred nami. Aj keď bol začiatok opatrný, hralo sa prevažne na polovici hostí. Už od úvodu sme si tvorili neskutočne veľa šancí. Otvoriť skóre mohol Ivan Farský, po nariadenom pokutovom kope a to po faule v šestnástke na Patrika Kavoňa. Zle kopnutú penaltu brankár hostí vychytal a tak sa hralo ďalej. Skóre otvoril Kristián Farský, po nádhernej prihrávke z pravej strany od Patrika Kavoňa. Zvýšenie stavu prišlo po rohovom kope Matúša Farského. Po skrumáži v šestnástke hostí, si nechtiac hráč hostí poslal loptu do vlastnej siete. Tretí gól sa podarilo vsietiť Matejovi Ferancovi, ktorého nádherne vysunul Kristián Farský a tak zoči-voči brankárovi poslal loptu do opačnej strany, kde brankár nemal šancu. Po zmene strán, morálka hry klesla a nebol to už taký živý futbal ako v prvom dejstve. Jasenická obrana stála na pevných nohách, preto hostia nemali šancu skorigovať stav stretnutia. Naopak vysunutie Kristiána Bakoša do stredu poľa malo svoj význam. Po prudkej prízemnej strele k žrdi, brankár len ťažko mohol niečo robiť. Po ďalšom faule v šestnástke, tentoraz na Mateja Feranca, sa pískal ďalší pokutový kop. Brankár Richard Florek spečatil víťazstvo 5:0, keď poslal loptu do opačnej strany.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ Jan Werich